VÝHODY SPOLUPRÁCE 

Zistite, aké výhody a benefity Vám prinesie spolupráca s nami

1. Úspora času - komunikujeme cez skype, telefón či email. Necestujete tak po štúdiách (stačí len raz aby ste videli naživo to čo spoločne vyberieme)

2. Úspora peňazí - nakupujete za internetové ceny, výrazne lacnejšie ako v kamenných predajniach

3. Nákup tovaru s garantovaným servisom - odporúčam len tovar priamo od výrobcov či dovozcov s garanciou servisných služieb

4. Nezaujaté poradenstvo - získate doporučenie na pre vás najvhodnejšie vybavenie. Nedržím vlastné skladové zásoby, nemám dôvod preferovať žiadneho výrobcu ani konkrétny produkt.

5. Konzultácia dizajnu kúpeľne - spolupracujem s expertami na dizajn kúpeľní, ktorých to baví a hrajú sa s návrhmi do detailu, aby bola kúpeľňa čo najviac praktická, estetická a vhodne rozmiestnená. 

6. 3D vizualizácia kúpeľne od dizajnéra - žiaden návrh od predajcu, ktorý vám v programe nakliká to čo mu poviete. Dizjanér vás inšpiruje a poukazuje na veci, ktoré vás nemusia vôbec napadnúť. Keď už kúpeľňu zrealizujete bude neskoro na odhaľovanie chýb.

7. Konzultácia výberu vybavenia - najnáročnejší proces. Konzultujeme do vtedy kým nájdeme vhodné riešenie s ohľadom na cenu, kvalitu a servis.

8. Zladenie termínov dodania vybavenia - aby bola ponuka čo najvýhodnejšia, tovar objednávame priamo od výrobcov a od niekoľkých dodávateľov. Dodanie v rámci dohodnutého termínu vyriešim ja za vás.

Naše služby

Naše projekty