VÝBER VYBAVENIA

Nestrácajte čas zdĺhavým hľadaním výrobkov. Využite našu službu VÝBER VYBAVENIA a získajte kvalitné vybavenie za výbornú cenu

Výber produktov bude prebiehať nasledovne

Prvý kontakt s nami

Porozprávame sa o Vašich predstavách. Odporúčím Vám galérie kúpeľní pre vašu inšpiráciu, predajne a stránky, kde si môžete vybrať obklady, dlažbu a vybavenie kúpeľne.

Výber vybavenia

Podrobne si prejdeme Vaše predstavy a reálne možnosti. Odporučíme Vám niekoľko vyhovujúcich modelov podľa Vašich požiadaviek. Ušetríte tak čas hľadáním.

Cenová ponuka

Objednávame priamo od výrobcov a z veľkoobchodov, preto v našej cenovej ponuke obdržíte výber kvalitných výrobkov s prvnotriednymi službami za najlepšie ceny.  

Dodanie tovaru

 Po odsúhlasení výberu Vám tovar objednáme a doručíme všetko priamo k Vám domov, podľa Vašich časových možností. Doporučíme Vám i vhodného montážnika. 

Doprajte si to najlepšie bez zbytočného stresu a starostí.

Aké výhody vám táto služba prinesie?

1. Úspora času - komunikujeme cez skype, telefón či email. Necestujete tak po štúdiách (stačí len raz aby ste videli naživo to čo spoločne vyberieme)

2. Úspora peňazí - nakupujete za internetové ceny, výrazne lacnejšie ako v kamenných predajniach

3. Nákup tovaru s garantovaným servisom - odporúčam len tovar priamo od výrobcov či dovozcov s garanciou servisných služieb

4. Nezaujaté poradenstvo - získate doporučenie na pre vás najvhodnejšie vybavenie. Nedržím vlastné skladové zásoby, nemám dôvod preferovať žiadneho výrobcu ani konkrétny produkt.

5. Konzultácia dizajnu kúpeľne - spolupracujem s expertami na dizajn kúpeľní, ktorých to baví a hrajú sa s návrhmi do detailu, aby bola kúpeľňa čo najviac praktická, estetická a vhodne rozmiestnená. Keď už kúpeľňu zrealizujete bude neskoro na odhaľovanie chýb.

6. Konzultácia výberu vybavenia - najnáročnejší proces. Konzultujeme do vtedy kým nájdeme vhodné riešenie s ohľadom na cenu, kvalitu a servis.

7. Zladenie termínov dodania vybavenia - aby bola ponuka čo najvýhodnejšia, tovar objednávame priamo od výrobcov a od niekoľkých dodávateľov. Dodanie v rámci dohodnutého termínu vyriešim ja za vás.

Kto Vás bude po celú dobu výberom sprevádzať?

Volám sa Lukáš Vasaráb a s kúpeľňami robím už viac ako 7 rokov. Začalo to na predajni, kde mi bolo povedané čo mám predávať a načo presvedčiť zákazníka. Tento prístup sa mi však nepáčil. 3 roky dozadu som ušiel a vydal sa vlastnou cestou. Vytvoril som online službu výber vybavenia, kde spolupracujem so špičkovými architektmi, dizajnérmi, výrobcami a dovozcami. Vďaka této službe prechádzam so svojimi klientami od inšpirácie cez vizualizáciu, konzultáciu a výber vybavenia až po zladenie termínov dodania vybavenia. Predávať kúpeľňové a wellness vybavenie ma skutočne baví. Kúpeľňa má ľuďom robiť radosť dlhé roky. 

0 hodin
Realizovaných konzultácií
0 ks
Predaných tovarov

Referencie

Po nasťahovaní sa do nového bytu sme sa rozhodli pre rekonštrukciu pôvodného jadra. Spočiatku sme si mysleli, že nám to pôjde zľahka, keďže kúpeľňa nepatrila k najväčším (cca 5m2). Rozhodli sme sa vyhľadať profesionálnu pomoc. O Výberových kúpelniach sme už vedeli vďaka zaujímavým praktickým videám a e-booku dostupným na stránke. S Lukášovou trpezlivou nápovedou a pomocou sme nielen skompletizovali návrh kúpeľne, ale sme sa aj utvrdili o správnosti využitia priestoru a použitej sanity. S pokojným svedomím sme sa mohli pustiť do rekonštrukcie. Odporúčam využiť poradenstké služby.

Mirka SadloňováBratislava

Pred rekonštrukciou kúpeľne sme boli dosť stratení z množstva ponúk, výrobcov, rôznej ceny a našou nerozhodnosťou. Po návšteve stránky služby „kúpeľňa snov“ som si uvedomila, že presne niečo také potrebujeme. Vďaka p. Vasarábovi sme postupne vybrali všetko vybavenie, mal na nás dostatok času a do ničoho nás netlačil. Osobne mi veľmi pomohli rady ohľadom značiek alebo už konkrétnych výrobkov, keďže sme chceli kúpiť kvalitnejšie veci, ale nepriplácať zbytočne za dizajn a pod. Doporučujem službu využiť každému kto je v tom množstve výrobkov stratený, tak ako sme boli my. Kiež by sa dali takéto služby využiť aj pri zariaďovaní a rekonštrukcii zvyšných izieb v byte.

Monika MisuthováBratislava

Prerábku kúpeľne som začala riešiť v kúpeľňovom štúdiu. No ich odbornosť sa mi nepáčila. Natrafila som na službu Výber vybavenia a Lukáš sa stal mojim konzultantom. Okrem cenových ponúk sme riešili aj všetko ostatné. Spoločne sme sa dopracovali k novej kúpeľni. Ak ste tiež narazili na neochotu či nízku odbornosť, obráťte sa na Lukáša a využite ho ako konzultanta pri rekonštrukcii kúpeľne.

Miroslava Vavrincová

Prečo nám tak záleží na kvalite?

Na slovenský trh sa každoročne dovezie veľa nekvalitného kúpeľňového vybavenia.

Nulová, alebo len nízka informovanosť v obore kúpeľní vedie zákazníkov k nákupu lacného vybavenia, které dlho nevydrží. 

Kvalitní predajcovia a samotní výrobcovia sa len ťažko dokážu presadiť.

To sú hlavné dôvody, prečo sme vytvorili Prvú Školu o kúpeľniach.

Píšeme vzdelávacie a recenzné články o kúpeľňovom vybavení, natáčame informačné videá, zúčastňujeme sa školení, pripravujeme online workshopy, ...

Šetříme mnoho času, peňazí a starostí pri zháňaní kvalitného vybavenia za výhodnú cenu.

Jednoducho pomáhame s osvetou v obore kúpeľní a našim klientom zjednodušujeme plánovanie, výber a objednanie nového kúpeľňového vybavenia.

Bráníme klientov pred nepríjemnými reklamaciami v prípade kúpi nekvalitního tovaru. 

Nestrácejte čas zldĺhavým hľadaním výrobkov

Bežná cena služby Výberu vybavenia je 99 €
Teraz pre Vás len za 39 €
Čo všetko vďaka tomu získáte:

  • Poradenstvo pri výbere kúpeľňového vybavenia

  • Vypracovanie 3 variant cenovej ponuky

  • Dodanie vybavenia

  • Produkty od kvalitných overených výrobcov

  • Garantovaný pozáručný servis

  • Kvalitný tovar za výhodnú cenu

  • BONUS: Audit cenovej ponuky v cene!


A to všetko bez stresu, starostí a vyhodených peňazí za nekvalitné výrobky.

BONUS naviac!

V cene služby Výber vybavenia je zahrnutý aj audit cenovej ponuky ZDARMA. Pokiaľ máte už vypracovanú cenovú ponuku, tak Vám ju preveríme. Skontrolujeme či je cenovo výhodná, aby ste zbytočne nepreplácali, alebo nekupovali nekvalitné výrobky, prípadne u daných výrobcov nebol zlý pozáručný servis.

Nič neriskujete! Ak nebudete s našimi službami spokojný, do 30 dní môžete službu stornovať a my Vám vrátime peniaze.

Ak chcete zariadiť svoju novú kúpeľňu v kľude, môcť sa poradiť s niekým ochotným, ušetriť peniaze za tovar, ktorý vydrží dlho a ostať s pocitom, že ste sa rozhodli správne, vyplňte formulár a objednajte si službu výběr vybavení.

Objednávkový formulár

Za tým, čo ponúkame, si stojíme.
Ponúkame Vám tie najlepšie služby a kvalitné produkty za výhodné ceny. Všetko, čo ponúkame, máme dlhodobo overené.