Vizualizácia kúpelne rýchlo, jednoducho a zadarmo. Navrhnite si kúpeľňu sami!

4.4 (88.21%) 39 vote[s]

Najjednoduchšie programy, s pomocou ktorých je vizualizácia kúpelne hračka.

Máte možnosť zmeniť usporiadanie vášho kúpeľňového vybavenia ?

Plánujete úplne novú kúpeľňu do novostavby ?

Ak ste odpovedali áno určite sa vám bude hodiť software zdarma, ktorý som pre Vás odskúšal.

IS_3d-planner_hero_880x420_GB

 

1. Určite poznáte značku Ideal Standard, ktorá vyrába kvalitné kúpeľňové vybavenie do celého sveta.

Vyrábajú všetko čo vaša kúpeľňa potrebuje. Od záchodu cez vaňu, umývadlo, batérie, kúpeľňový nábytok a ako každá takto veľká spoločnosť chcú aby si zákazníci zariadili celú kúpeľňu výrobkami  len od nich.

Prečo nie? Ideal Standard Vám vrelo odporúčam a práve teraz môžete využiť 3D plánovač priamo na ich stránke. Výber a zariadenie vašej budúcej kúpeľne so značkou Ideal Standard je tak najjednoduchšie aké kedy bolo. Na 3D plánovač Ideal Standard prejdete klikom sem

Všetky výrobky, návody, kontakty nájdete priamo na stránke idealstandard.cz

 

2. Podstatne jednoduchší program pre  Vás pripravili na webe majster.ponuka.net

Vytvoríte si tam plán, predlohu Vašej budúcej kúpeľne veľmi jednoducho a rýchlo. Túto variantu zvolte hneď na začiatku pri prvotnom premýšľaní a plánovaní rozmiestnenia. Ušetríte si veľa nervov a papiera. Kreslenie v mierke na čistú A4-ku, alebo ak sa budete tváriť ako profík na štvorčekový papier je zbytočné.

Na návrhár prejdete klikom sem

návrhár

Vysielanie s témou: vizualizácia kúpeľne

3. Posledným jednoduchým návrhárom, ktorý Vám dnes odporučím je program Českého e-shopu a kúpeľňového blogu levna-koupelna.cz

Okrem množstva rád a tipov na webe nájdete aj zaujímavé e-booky a tovar ako už názov webu hovorí za vynikajúce ceny.

Na návrhár prejdete klikom sem

návrhár levna koupelna

Chcete strácať čas kreslením?

Vyskúšali sme si programy na vizualizáciu zdarma a narazili sme na niekoľko problémov: obmedzené databázy produktov, zložité ovládanie, nekvalitné výstup a pod…

Dajte si navrhnúť kúpeľňu interiérovou dizajnérkou online

3d vizualizaica kupelne

3D vizualizáciou od dizajnérky získate:

  • poradenstvo s vhodnou skladbou obkladov a dlažieb
  • doporučenie vhodného materiálu a rozmerov
  • ideálne rozmiestnenie zariaďovacích predmetov
  • profesionálny výstup
  • nápočet obkladov a dlažieb aj s potrebnou rezervou

Viac o službe 3D vizualizácia od dizajnérky si prečítate po kliknutí sem >>

Prezrite si 3D vizualizácie našich klientov

Lukáš Vasaráb

Volám sa Lukáš Vasaráb, kúpeľniam a wellness vybaveniu sa venujem od roku 2007. Začalo to na kamenných predajniach, kde som sa staral o chod 4 predajní nášho veľkoobchodu. Po 3 rokoch som sa stal školiteľom a obchodným riaditeľom pre spoluprácu s reťazcami Hornbach, Baumax, Metro/Makro, Tesco, Obi, Bauhaus + o celú sieť kúpeľňových štúdií. V roku 2013 som sa vydal vlastnou cestou. Vytvoril som Blog ( prvá škola o kúpeľniach ) a online služby. Spolupráca so špičkovými architektmi, dizajnérmi, výrobcami a dovozcami mi umožňuje vytvárať hodnotný obsah založený na reálnych, odborných informáciách bez marketingového balastu. Vďaka blogu, mnohým článkom, recenziám a videám si môžete plánovanie novej kúpeľne výrazne zjednodušiť. Mojím cieľom je vytvoriť také množstvo recenzných videí, rozhovorov a článkov na tému kúpeľní a wellness, že už nebudete musieť nikam cestovať s nikým nič konzultovať, ale jednoducho si vyhľadáte odpovede na všetky otázky na mojej youtube kúpeľnovej televízií a produkty ktoré si vyberiete jednoducho objednáte na stránkach výberových kúpeľní. Zjednodušovať, robiť ľudom radosť a využívať možnosti moderných technológií na internete v spojení s mojou špecializáciou a skúsenosťami v obore kúpeľní a wellnessu mi vytvorili podmienky pre “prácu snov”. V pohodlí kancelárie s odborníkmi okolo Vám dokážem vyriešiť a naplánovať realizáciu aj tých najzložitejších kúpeľní a wellness priestorov aké ste si vysnívali.

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.