Villeroy&Boch SQUARO – Vane z quarylu

5 (100%) 1 vote[s]

Aké sú nemecké vane Villeroy&Boch série Squaro vyrobené z materiálu Quaryl?

Čo to ten Quaryl je?

Quaryl – Je najdokonalejší liaty materiál pre vane a vaničky. Je teplý a nešmykľavý, má zvýšenú odolnosť voči poškriabaniu.

Quaryl nie je umelý mramor! Mramor má tvrdosť 3-4, quaryl je zo 60% drtený kremeň (preto názov quaryl), ktorý má tvrdosť 7 a zvyšok tvorí akrylátová živica.

squaro

villeroy boch vana squaro

Séria SQUARO

Séria SQUARO kombinuje maximálny komfort a estetiku s použitím výnimočného materiálu quaril Made in Villeroy&Boch, kladie dôraz na dokonalú formu kúpeľňového dizajnu. Úzke okraje vane iba 12 mm vytvárajú pocit ľahkosti, zatiaľ čo moderné línie vo vnútri dotvárajú jedinečnú krásu a harmóniu tejto kolekcie.

Quarylové vane sú 10-15x robustnejšie a hrubšie, ako bežné, tenké akrylátové vane.

Cena quarilových vaní sa nedá porovnávať s bežnou akrylátovou vaňou. Quaryl je zo 60% drtený kremeň (preto názov quaryl), ktorý má tvrdosť 7 a zvyšok tvorí akrylátová živica. Takéto vane sú odolnejšie voči väčšiemu namáhaniu a drsnejšiemu zaobchádzaniu a považujú sa za špičku medzi vaňami.

rekonstrukcia kupelne

Vane Villeroy & Boch SQUARO Edge 12 DUO vo všetkých rozmeroch môžete objednávať tu: e-shop Villeroy Squaro Edge 12 Duo

Vane Villeroy & Boch SQUARO vaňa môžete objednávať tu>>

Porzite si aj video s rozhovorom o vaniach série Squaro.

Video je v nemčine.

 Rekonštrukcia kúpeľne nie je lacná a jednoduchá.

Nepodcente výber vybavenia a dajte si poradiť. Poradíme Vám s inšpiráciou, výberom vybavenia, odporučíme kamenné predajne vo vašom okolí, vypracujeme 3D vizualizáciu, nájdeme vhodného technika či stavebnú firmu a zabezpečíme záručný aj pozáručný servis.

Viac o našej službe Kúpeľňa snov sa dočíta kliknutím sem >>

 

kupelnova prirucka


kupelna snov


graficky navrh kupelne

Lukáš Vasaráb

Volám sa Lukáš Vasaráb, kúpeľniam a wellness vybaveniu sa venujem od roku 2007. Začalo to na kamenných predajniach, kde som sa staral o chod 4 predajní nášho veľkoobchodu. Po 3 rokoch som sa stal školiteľom a obchodným riaditeľom pre spoluprácu s reťazcami Hornbach, Baumax, Metro/Makro, Tesco, Obi, Bauhaus + o celú sieť kúpeľňových štúdií. V roku 2013 som sa vydal vlastnou cestou. Vytvoril som Blog ( prvá škola o kúpeľniach ) a online služby. Spolupráca so špičkovými architektmi, dizajnérmi, výrobcami a dovozcami mi umožňuje vytvárať hodnotný obsah založený na reálnych, odborných informáciách bez marketingového balastu. Vďaka blogu, mnohým článkom, recenziám a videám si môžete plánovanie novej kúpeľne výrazne zjednodušiť. Mojím cieľom je vytvoriť také množstvo recenzných videí, rozhovorov a článkov na tému kúpeľní a wellness, že už nebudete musieť nikam cestovať s nikým nič konzultovať, ale jednoducho si vyhľadáte odpovede na všetky otázky na mojej youtube kúpeľnovej televízií a produkty ktoré si vyberiete jednoducho objednáte na stránkach výberových kúpeľní. Zjednodušovať, robiť ľudom radosť a využívať možnosti moderných technológií na internete v spojení s mojou špecializáciou a skúsenosťami v obore kúpeľní a wellnessu mi vytvorili podmienky pre “prácu snov”. V pohodlí kancelárie s odborníkmi okolo Vám dokážem vyriešiť a naplánovať realizáciu aj tých najzložitejších kúpeľní a wellness priestorov aké ste si vysnívali.

Komentáre

 • marina 19.06.2015 16:18

  pán Vasaráb, uvádzate chybné informácie.
  Quaryl nie je umelý mramor, mramor má tvrdosť 3-4, quaryl je zo 60% drtený kremeň (preto názov quaryl), ktorý má tvrdosť 7 a zvyšok tvorí akrylátová živica.
  prosím o nápravu v texte, tento matriál si to zaslúži 🙂
  pekný deň
  Marína

  • Lukáš Vasaráb 22.06.2015 15:11

   Ďakujem Marína za pripomienku, článok som opravil 🙂 Ak nájdete čokoľvek k čomu sa chcete vyjadriť doplniť informácie budem rád, ďakujem za seba aj za našich čitateľov.

Pridať komentár

* Nezapomeňte na povinné pole.