VYBERTE SI KÚPEĽŇOVÉ VYBAVENIE SPRÁVNE S NAŠIMI VIDEO-NÁVODMI!

Ako si vybrať vodovod. batériu |12:37 min.|

Výber vodovodných batérií nie je až tak jednoduchý ako sa na prvý pohľad môže zdať. Nie je batéria ako batéria. 
Vybral som 5 výrobcov, ktorý sa špecializujú na výrobu batérií a majú široké zastúpenie predajcov, kvalitný servis, rýchlu dodaciu dobu a širokú ponuku všetkých cenových kategórií.

Ako si vybrať sprchovací kút |9:44 min.|

Možno si vravíte, že vybrať sprchový kút z tak širokej ponuky je zložité, neviete sa v tom zorientovať, neviete si vybrať, neviete ani čo uprednostniť, alebo aká by mala byť vlastne cena. To sú Vaše najčastejšie otázky, a v tomto videu Vám pomôžem nájsť odpoveď a verím, že si následne správne vyberiete.

Ako si vybrať vaňu |9:52 min.|

Vybrať interiérovú vaňu je asi rovnako ťažké ako ktorýkoľvek iný zariaďovací prvok kúpeľne. Najskôr musíte zodpovedať pár základných otázok, ktorými sú: správny rozmer vane, tvar vane, použitý materiál, spôsob napúšťania a nakoniec zvoliť vírivý systém? Na tieto ale aj ďalšie otázky odpovedám vo videu.

kupelnova prirucka
Příručku si stáhlo již 0 lidí

Ako si vybrať umývadlo |9:44 min.|

Téma umývadiel sa zdá byť na prvý pohľad jednoduchá, ale každý kto nevyberal umývadlo v posledných dvoch rokoch sa prekvapí, že vybrať si to správne umývadlo z aktuálne obrovskej ponuky, nájsť vhodný tip umývadla, vybrať si materiál a porozumieť veľkým cenových rozdieloch nie je jednoduché.

Ako si vybrať kúpeľňový nábytok |7:48 min.|

Môže byť ťažké rozhodnúť sa či chcete zainvestovať do skutočne kvalitného nábytku a zaplatiť stovky až tisíce eur alebo riskovať a kúpiť lacnú verziu nábytku z materiálu, ktorý možno neodolá ani len jednému silnejšiemu namočeniu. Na prvý pohlaď neviete, ktorý je ktorý.

Ako si vybrať obklady a dlažby |11:46 min.|

Takmer každý sa niekoľkokrát za život rozhoduje akú kúpiť dlažbu alebo aké zvoliť obklady. Nezáleží na tom či vyberáte dlažbu do svojho domu/firmy, obklady do kúpeľne či dlažbu na terasu alebo okolo bazéna. Váš výber na mnoho rokov ovplyvní pocit z priestoru kam novú dlažbu či obklady nalepíte a preto si dobre zvážte všetky aspekty výberu.

Ako si vybrať vonkajšiu vírivku |9:54 min.|

Trh s vírivkami sa za posedných 5 rokov výrazne rozšíril a rozmohlo sa kopírovanie značkových kvalitných výrobcov medzi dovozcami lacných akože kvalitných víriviek takže je veľmi ťažké rozoznať, ktorá z víriviek je skutočne hodná Vašej pozornosti a Vašich peňazí. Našťastie exitujú spôsoby ako sa zorientovať vo vírivkách a ako určiť, ktorá je tá správna pre domáce alebo profesionálne použitie. 

Príbeh Petra a Lucie |4:12 min.|

Peter a Lucia sú bežná rodinka. Peter ťažko pracuje, Lucia je na materskej doma s deťmi. Už dlhšiu dobu plánujú rekonštrukciu kúpeľne no nie je to vôbec jednoduché navštíviť kúpeľňové štúdio. A keď sa im to konečne podarí, čo iného sa môže stať než… veď pozrite sa sami


Naše služby