Ach tá šachta ! Musia byť revízne dvierka také škaredé ?

4.6 (91.43%) 14 vote[s]

Neviditeľné revízne dvierka ZAVRZ

Pri rekonštrukcií bytového jadra sa vždy dostanete k problému ako sprístupniť šachtu k opisu hodín, zastaveniu hlavného prívodu vody či pre prípad servisu.

Najjednoduchším, najlacnejším a pre mnohých jediným známym riešením je použitie klasických bielych plastových dvierok.

dvierka do šachty

Zavrz. Dvierka, ktoré nevidno!

Dvierka ktoré nevidno ? Áno presne tak. Nevidno ich.

Dvierka majú špeciálny pánt uvidíte vo videu, vyrába ich český výrobca, sú protipožiarne a jednoducho sa osádzajú.

Čo viac si priať ? Už len, aby ich bolo možné obložiť obkladom ako zvyšok kúpeľne či toalety.

Presne tak, aj to je možné ako vidíte na obrázku 🙂

rekonstrukcia kupelne

Viac si pozrite vo vydarenom videu.

Objednať dvierka je nutné podľa veľkosti obkladu

Pozor!

Stavebný otvor, do ktorého osadíte dvierka, musí byť min. o 15 cm širší a 10 cm vyšší. Napr. dvierka rozmeru 50 x 60 cm (rozmer dvierok určíte podľa veľkosti použitého obkladu – v tomto prípade obklad 25×30 – dve na šírku a dve na výšku).

Takéto dvierka osadíte do pripraveného otvoru min. šírka 65 x výška 70 cm. Približná cena dvierok do rozmeru 66 x 75 cm je 132.-Eur s DPH.

Rozmery šachtových – revíznych dvierok sú násobkom rozmerov obkladu.

Ak ste sa rozhodli pre objednanie dvierok Zavrz, viete už rozmery obkladu napíšte mi na lukas@arter.sk pomôžem Vám s výberom správneho rozmeru a dvierka objednám.

Ak Vás dvierka zaujali, ukážte túto možnosť aj vašim známym na Facebooku a článok zdieľajte.

 

kupelnova prirucka


kupelna snov


graficky navrh kupelne

Lukáš Vasaráb

Volám sa Lukáš Vasaráb, kúpeľniam a wellness vybaveniu sa venujem od roku 2007. Začalo to na kamenných predajniach, kde som sa staral o chod 4 predajní nášho veľkoobchodu. Po 3 rokoch som sa stal školiteľom a obchodným riaditeľom pre spoluprácu s reťazcami Hornbach, Baumax, Metro/Makro, Tesco, Obi, Bauhaus + o celú sieť kúpeľňových štúdií. V roku 2013 som sa vydal vlastnou cestou. Vytvoril som Blog ( prvá škola o kúpeľniach ) a online služby. Spolupráca so špičkovými architektmi, dizajnérmi, výrobcami a dovozcami mi umožňuje vytvárať hodnotný obsah založený na reálnych, odborných informáciách bez marketingového balastu. Vďaka blogu, mnohým článkom, recenziám a videám si môžete plánovanie novej kúpeľne výrazne zjednodušiť. Mojím cieľom je vytvoriť také množstvo recenzných videí, rozhovorov a článkov na tému kúpeľní a wellness, že už nebudete musieť nikam cestovať s nikým nič konzultovať, ale jednoducho si vyhľadáte odpovede na všetky otázky na mojej youtube kúpeľnovej televízií a produkty ktoré si vyberiete jednoducho objednáte na stránkach výberových kúpeľní. Zjednodušovať, robiť ľudom radosť a využívať možnosti moderných technológií na internete v spojení s mojou špecializáciou a skúsenosťami v obore kúpeľní a wellnessu mi vytvorili podmienky pre “prácu snov”. V pohodlí kancelárie s odborníkmi okolo Vám dokážem vyriešiť a naplánovať realizáciu aj tých najzložitejších kúpeľní a wellness priestorov aké ste si vysnívali.

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.