REFERENCIE

Volám sa Vladka Beliková a som sluchovo postihnutá. Rekonštrukcia kúpeľni bola preto pre mňa komplikovanejšia. Rozhodla som sa osloviť Lukáša, s ktorým som komunikovala mailom. Vyjadrujem veľkú spokojnosť so spoluprácou, promptné odpovede, široký rozhľad a ponuky v rôznych cenových reláciách. Vďaka tomu som hravo zvládla realizáciu mojej vysnívanej kúpeľne.

Vladka BelikováNitra

Do projektu kupelna som vstupovala ako totalny amater. V obchodoch som dostavala mätúce informácie a tak som bola veľmi rada keď som narazila na Prvu skolu o kupelniach a pomaly sa dostala do obrazu aby som mohla spravne rozhodnut. Náš rozpočet bol limitovaný ale napriek tomu sme s Lukasom nasli zlatu strednu cestu ku kvalitnej a modernej kupelni.. Velmi oceňujem jeho rozhlad, ochotu, flexibilitu, nekonecnu trpezlivosť a priatelský pristup. V neposlednom rade velmi ocenujem aj to ze som nemusela jednat s x dodavatelmi a "stracat s nimi nervy" pri objednavkach, doruceni, reklamaciach. Ak si chcete rekonštrukciu uľahčiť aj vy využite služby Prvej Školy o kúpeľniach.

Lucia BaranovičováBratislava

Volám sa Klaudia Mišáková a otázku rekonštrukcie kúpeľne som riešila dlhšiu dobu. Inšpiráciu som hladala v reťazcoch a rovnako tak odpovede na moje otázky. Obsluha mi tam však nevedela pomôcť a komplexne vyriešiť celú rekonštrukciu kúpeľne. Potom som na internete natrafila na Prvú Školu o kúpeľniach a využila ich chat na stránke. Okamžite a ochotne som dostala odpovede na všetko čo ma zaujímalo a keď som zistila, že dokúžu urobiť moju kúpeľňu v podstate "na klúč" neváhala som a využila som ich služby a objednala som si všetko u nich. Aj keď môj rozpočet nebol veľký dokázali mi odporučiť ekonomické riešenie. Ak teda máte rovnaký problém s prerábkou kúpeľne ako som mala ja, využite služby Prvej Školy o kúpeľniach.

Klaudia MišákováVráble, SOS učilište

Volám sa Jozef Staroba a žijem v Bratislave. Nasťahoval som sa do bytu, v ktorom bola nefunkčná vírivá vaňa - nefungovalo ovládacie tlačítko. Toto tlačítko som nevedel nájsť v celej Bratislave a nikto mi nevedel pomôcť. Spomenul som si na Lukáša, ktorého poznám dlhé roky z posilovne, a viem že sa zaoberá kúpeľňami. Napísal som mu na FaceBooku a za pár hodín som dostal odpoveď, že tlačidlo nie je problém objednať a odporučil mi predajcu. Tlačidlo som kúpil aj mimo otváracích hodín, keďže kvôli práci som nestíhal cez týždeň. Tiež mi poradil výborný čistič. Vaňa je teraz konečne opäť plne funkčná a konečne ju naplno využívať. Preto ak máte akýkoľvek problém v oblasti kúpeľní neváhajte kontaktovať Lukáša na lukas@arter.sk, určite vám poradí.

Jozef StarobaBratislava

Volám sa Miroslava Vavrincová a rekonštrukciu som začala riešiť v kúpeľňovom štúdiu, no nepozdávala sa mi ich odbornosť. Natrafila som na Prvú Školu o kúpeľniach a Lukáš sa stal mojim konzultantom a riešila som s ním okrem cenových ponúk aj všetko ostatné. Nakoniec sme sa spoločne dostali až k novej kúpeľni. Najlepšie na tom bola rýchla a pohodlná komunikácia cez maily. Lukáš mi ušetril mnoho času a tak sme realizáciu stihli načas. Ak ste tiež natrafili na neodbornosť či neochotu v štúdiách obráťte sa na Lukáša a využite ho ako konzultanta pri rekonštrukcii kúpeľne.

Miroslava Vavrincová

Volám sa Sebastian Kunec a žijem v Brne. Pri kúpe holobytu sa ma developer spýtal ako si predstavujem zariadenie kúpeľne a kuchyne s čím som si nevedel sám poradiť. Na Facebooku som našiel Prvú Školu o kúpeľniach a využil konzultáciu. Na základe konzultácie s Lukášom som si hravo vybral vybavenie v štúdiách, do ktorých ma developer poslal vybavenie nakúpiť. Dokonca som mal pocit, že o niektorých veciach som vedel viac ako predavačka. Konzultáciu odporúčam aj ostatným.

Sebastian KunecDactyl Group, konateľ

Naše projekty a služby

kupelnova prirucka