Ako sa vyrábajú obklady. História až súčastnosť

5 (100%) 1 vote[s]

Ako vyrábajú obklady v Zalakerámií

Zajíma Vás výroba obkladov, prípadne si chcete navrhnúť kúpeľňu sami ?

okblady-3--630x315

rekonstrukcia kupelne

Pozrite si krátke video vývoja výroby keramických obkladov.

Videli ste prehľad výroby keramických obkladov od histórie po súčasnosť, prešli ste sa po výrobných závodoch značky Zalakerámia.

Ku koncu videa ste videli prehľad ponuky značky.

Ak sa Vám niektorá zo sérií zapáčila natoľko, že si ju chcete pozrieť vo vašej kúpeľni neváhajte a navrhnite si kúpeľňu sami cez aplikáciu priamo na stránke tonex.sk

 

kupelnova prirucka


kupelna snov


graficky navrh kupelne

Lukáš Vasaráb

Volám sa Lukáš Vasaráb, kúpeľniam a wellness vybaveniu sa venujem od roku 2007. Začalo to na kamenných predajniach, kde som sa staral o chod 4 predajní nášho veľkoobchodu. Po 3 rokoch som sa stal školiteľom a obchodným riaditeľom pre spoluprácu s reťazcami Hornbach, Baumax, Metro/Makro, Tesco, Obi, Bauhaus + o celú sieť kúpeľňových štúdií. V roku 2013 som sa vydal vlastnou cestou. Vytvoril som Blog ( prvá škola o kúpeľniach ) a online služby. Spolupráca so špičkovými architektmi, dizajnérmi, výrobcami a dovozcami mi umožňuje vytvárať hodnotný obsah založený na reálnych, odborných informáciách bez marketingového balastu. Vďaka blogu, mnohým článkom, recenziám a videám si môžete plánovanie novej kúpeľne výrazne zjednodušiť. Mojím cieľom je vytvoriť také množstvo recenzných videí, rozhovorov a článkov na tému kúpeľní a wellness, že už nebudete musieť nikam cestovať s nikým nič konzultovať, ale jednoducho si vyhľadáte odpovede na všetky otázky na mojej youtube kúpeľnovej televízií a produkty ktoré si vyberiete jednoducho objednáte na stránkach výberových kúpeľní. Zjednodušovať, robiť ľudom radosť a využívať možnosti moderných technológií na internete v spojení s mojou špecializáciou a skúsenosťami v obore kúpeľní a wellnessu mi vytvorili podmienky pre “prácu snov”. V pohodlí kancelárie s odborníkmi okolo Vám dokážem vyriešiť a naplánovať realizáciu aj tých najzložitejších kúpeľní a wellness priestorov aké ste si vysnívali.

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.