KTO SME A ČO ROBÍME

 Naša online cesta začala v roku 2013. Opustili sme kamennú predajňu,veľkoobchod. Založili firmu ARTER, s.r.o. a začali sme s budovaním Prvej Školy o kúpeľniach, prvého kúpeľňového štúdia online. Naším cieľom, ktorý sa darí úspešne napĺňať je poskytovať služby kamennej predajne a teda grafické služby a poradenstvo online cez skype a následne zabezpečiť tovar za internetové ceny, ktoré sú v priemere o 30% nižšie.

Dali sme veľa času a úsilia do budovania vzťahov s architektmi, grafikmi a dodávateľmi, od roku 2007 sa venujeme kúpeľniam a dokážeme zabezpečiť grafické služby, poradenstvo a vybavenie za skvelú cenu. Pri tvorbe každej cenovej ponuky sledujeme ceny a dobu dodania, aby sme vám zabezpečili služby, ktoré si zaslúžite.

Chceme vám dať viac. Chceme sa deliť o know how tých najlepších v obore a to prostredníctvom článkov, videí a rozhovorov na našom blogu.

Zaviazali sme sa zmeniť spôsob akým premýšlate o kúpeľni. Rovnako ako Vy, túžime po dobrom dizajne, výbornej cene a hlavne chceme budovať priateľské vzťahy medzi Vámi - našimi čitateľmi a zákazními a rovnako tak medzi výrobcami, velkoobchodmi, e-shopmi či inštalatérmi. Chceme, aby ste dostali vždy viac, ako ste považovali za možné.

Lukáš Vasaráb

Kúpeľniam a wellness vybaveniu sa venujem od roku 2007. Začalo to na kamenných predajniach, kde som sa staral o chod 4 predajní nášho veľkoobchodu. Po 3 rokoch som sa stal školiteľom a obchodným riaditeľom pre spoluprácu s reťazcami Hornbach, Baumax, Metro/Makro, Tesco, Obi, Bauhaus + o celú sieť kúpeľňových štúdií. V roku 2013 som sa vydal vlastnou cestou. Vytvoril som Blog ( prvá škola o kúpeľniach ) a online služby. Spolupráca so špičkovými architektmi, dizajnérmi, výrobcami a dovozcami mi umožňuje vytvárať hodnotný obsah založený na reálnych, odborných informáciách bez marketingového balastu. Vďaka blogu, mnohým článkom, recenziám a videám si môžete plánovanie novej kúpeľne výrazne zjednodušiť. Mojím cieľom je vytvoriť také množstvo recenzných videí, rozhovorov a článkov na tému kúpeľní a wellness, že už nebudete musieť nikam cestovať s nikým nič konzultovať, ale jednoducho si vyhľadáte odpovede na všetky otázky na mojej youtube kúpeľnovej televízií a produkty ktoré si vyberiete jednoducho objednáte na stránkach výberových kúpeľní. Zjednodušovať, robiť ľudom radosť a využívať možnosti moderných technológií na internete v spojení s mojou špecializáciou a skúsenosťami v obore kúpeľní a wellnessu mi vytvorili podmienky pre “prácu snov”. V pohodlí kancelárie s odborníkmi okolo Vám dokážem vyriešiť a naplánovať realizáciu aj tých najzložitejších kúpeľní a wellness priestorov aké ste si vysnívali.

Ing. Andrej Kéry

Keď som pred 6 rokmi externe študoval na vysokej škole začal som s Lukášom pracovať v kúpeľňovom štúdiu. Chodil som na školenia, skúšal rôzne značky a výrobky kúpeľňového vybavenia, komunikoval so zákazníkmi a rovnako tak s majstrami. Stále viac som dokázal vyhovieť rôznorodým požiadavkám zákazníkov na vysnívanú kúpeľňu. Narážal som na rovnaké zákaznícke otázky, a tak som sa rozhodol odpovede na ne zhrnúť na jednom mieste, na stránkach Prvej Školy o kúpeľniach. Teraz už nemusíte nikam cestovať, ušetrite svoj čas, peniaze a nervy.

Naše služby

Naše projekty

ZISTITE, AKÉ VÝHODY VÁM PRINESIE SPOLUPRÁCA S NAMI

Referencie

Po nasťahovaní sa do nového bytu sme sa rozhodli pre rekonštrukciu pôvodného jadra. Spočiatku sme si mysleli, že nám to pôjde zľahka, keďže kúpeľňa nepatrila k najväčším (cca 5m2). Rozhodli sme sa vyhľadať profesionálnu pomoc. O Výberových kúpelniach sme už vedeli vďaka zaujímavým praktickým videám a e-booku dostupným na stránke. S Lukášovou trpezlivou nápovedou a pomocou sme nielen skompletizovali návrh kúpeľne, ale sme sa aj utvrdili o správnosti využitia priestoru a použitej sanity. S pokojným svedomím sme sa mohli pustiť do rekonštrukcie. Odporúčam využiť poradenstké služby.

Mirka SadloňováBratislava

Pred rekonštrukciou kúpeľne sme boli dosť stratení z množstva ponúk, výrobcov, rôznej ceny a našou nerozhodnosťou. Po návšteve stránky služby „kúpeľňa snov“ som si uvedomila, že presne niečo také potrebujeme. Vďaka p. Vasarábovi sme postupne vybrali všetko vybavenie, mal na nás dostatok času a do ničoho nás netlačil. Osobne mi veľmi pomohli rady ohľadom značiek alebo už konkrétnych výrobkov, keďže sme chceli kúpiť kvalitnejšie veci, ale nepriplácať zbytočne za dizajn a pod. Doporučujem službu využiť každému kto je v tom množstve výrobkov stratený, tak ako sme boli my. Kiež by sa dali takéto služby využiť aj pri zariaďovaní a rekonštrukcii zvyšných izieb v byte.

Monika MisuthováBratislava

Prerábku kúpeľne som začala riešiť v kúpeľňovom štúdiu. No ich odbornosť sa mi nepáčila. Natrafila som na službu Kúpeľňa snov a Lukáš sa stal mojim konzultantom. Okrem cenových ponúk sme riešili aj všetko ostatné. Spoločne sme sa dopracovali k novej kúpeľni. Ak ste tiež narazili na neochotu či nízku odbornosť, obráťte sa na Lukáša a využite ho ako konzultanta pri rekonštrukcii kúpeľne.

Miroslava Vavrincová
kupelnova prirucka
Příručku si stáhlo již 0 lidí