O PRVEJ ŠKOLE O KÚPEĽNIACH

Váš volný čas je vzácny, zaslúžite si viac ako len rýchlu sprchu ráno a občas relaxačný kúpeľ.

Doprajete si viac príjemných vecí ?

Pomôžeme vám na ceste za dokonalou kúpeľňou, dosiahnuť dokonalý priestor za cenu, ktorá vám umožní získať viac ako ste si mysleli, že je možné.

Prečo to robíme ? 

Dali sme veľa času a úsilia do budovania vzťahov s architektmi, grafikmi a dodávateľmi, celých 7 rokov sa venujeme kúpeľniam a dokážeme zabezpečiť grafické služby, poradenstvo a vybavenie za skvelú cenu. Pri tvorbe každej cenovej ponuky sledujeme ceny a dobu dodania, aby sme vám zabezpečili služby, ktoré si zaslúžite.

Naša online cesta začala v roku 2013. Opustili sme kamennú predajňu, založili firmu a začali sme s budovaním Prvej Školy o kúpeľniach, prvého kúpeľňového štúdia online. Naším cieľom, ktorý sa darí úspešne napĺňať je poskytovať služby kamennej predajne a teda grafické služby a poradenstvo online cez skype a následne zabezpečiť tovar za internetové ceny, ktoré sú v priemere o 30% nižšie.

Chceme vám dať viac. Chceme sa deliť o know how tých najlepších v obore a to prostredníctvom článkov, videí a rozhovorov na našom blogu.

Zaviazali sme sa zmeniť spôsob akým premýšlate o kúpeľni. Rovnako ako Vy, túžime po dobrom dizajne, výbornej cene a hlavne chceme budovať priateľské vzťahy medzi Vami - našimi čitateľmi a zákazními a rovnako tak medzi výrobcami, velkoobchodmi, e-shopmi či inštalatérmi. Chceme, aby ste dostali vždy viac, ako ste považovali za možné.

Lukáš a Andrej

Comfort LIne A8L

Vírivky - Nemecká špička rozobraná do poslednej skrutky

Vírivky Villeroy & Boch  (Rozobrané do poslednej skrutky) Preskúmajte vírivky špičkového Nemeckého výrobcu. Všetko čo chcete vedieť…

Celý článek
dlažba imitácia dreva

Budúcnosť kúpeľní je jasná. Dlažba imitácia dreva, betón a kameň sú TOP

Dlažba imitácia dreva, betón a kameň sú tredom pre rok 2016 Na najväčšom svetovom veľtrhu v Cersaie…

Celý článek
vane

Vane - ako sa zorientovať a správne vybrať

Všetko pre správny výber vane v jednom článku Plánujete rekonštrukciu kúpeľne a už viete, že Váš čaká výber…

Celý článek
umyvadlo

Umývadlo - ako postupovať pri jeho výbere

Ako postupovať, všetko čo musíte vedieť keď vyberáte umyvadlo Téma umývadiel sa zdá byť na prvý pohľad…

Celý článek