Webinár – Trendy v bytovom dizajne a ich využite vo Feng-Shui

5 (100%) 1 vote[s]

Jana Pěkna a Zuzana Adam v spoločnom rozhovore

Feng-shui pracuje s naším životným priestorom, bytom, domom. Rovnako ako usporiadanie podľa feng shui nás ovplyvňuje aj bytový dizajn, pokiaľ rešpektuje zásady feng-shui.

FSA_buton_webinar_bytovydesing-620x264

 

Feng shui Vám môže zmeniť život

Možno tomu neveríte, ani ja som neveril, ale feng shui vám a vašej rodine môže zmeniť život tak ako zmenil už nejednej rodine. Žijeme vo svete módy a častých zmien módnych trendov.

rekonstrukcia kupelne

Ide dohromady feng-shui a módne trendy ?

Vo webinári  si môžete vypočuť rozhovor majsterky vo feng shui Zuzany Adam s interiérovou dizajnérkou Janou Pěknou, s ktorou podrobne rozoberú oba svety. Svet dizajnu, moderných a rýchlo sa meniacich trendov s často rozdielnym svetom Feng shui. Myslíte si, že sa v niečom ich názory stretnú, alebo sú úplne rozdielne ?

Nie je Feng shui pre bytového architekta príliš obmedzujúce ? Aké trendy dnes vo svete letia a ako si ich môžete jednoducho vniesť do vášho domova ? Viete ako vyzerá farba roka 2015 “ Marsala“ a ako pôsobí na človeka ? Prečo modrá do spálne nepatrí ?

Všetky odpovede sa dozviete v nasledujúcom webinári —>

E-book rok Ovce nájdete na tejto stránke zuzanaadam.cz

Ako sa stať dizajnérom s Janou Pěknou ?  Webinár si môžete pozrieť klikom sem

 

kupelnova prirucka


kupelna snov


graficky navrh kupelne

Lukáš Vasaráb

Volám sa Lukáš Vasaráb, kúpeľniam a wellness vybaveniu sa venujem od roku 2007. Začalo to na kamenných predajniach, kde som sa staral o chod 4 predajní nášho veľkoobchodu. Po 3 rokoch som sa stal školiteľom a obchodným riaditeľom pre spoluprácu s reťazcami Hornbach, Baumax, Metro/Makro, Tesco, Obi, Bauhaus + o celú sieť kúpeľňových štúdií. V roku 2013 som sa vydal vlastnou cestou. Vytvoril som Blog ( prvá škola o kúpeľniach ) a online služby. Spolupráca so špičkovými architektmi, dizajnérmi, výrobcami a dovozcami mi umožňuje vytvárať hodnotný obsah založený na reálnych, odborných informáciách bez marketingového balastu. Vďaka blogu, mnohým článkom, recenziám a videám si môžete plánovanie novej kúpeľne výrazne zjednodušiť. Mojím cieľom je vytvoriť také množstvo recenzných videí, rozhovorov a článkov na tému kúpeľní a wellness, že už nebudete musieť nikam cestovať s nikým nič konzultovať, ale jednoducho si vyhľadáte odpovede na všetky otázky na mojej youtube kúpeľnovej televízií a produkty ktoré si vyberiete jednoducho objednáte na stránkach výberových kúpeľní. Zjednodušovať, robiť ľudom radosť a využívať možnosti moderných technológií na internete v spojení s mojou špecializáciou a skúsenosťami v obore kúpeľní a wellnessu mi vytvorili podmienky pre “prácu snov”. V pohodlí kancelárie s odborníkmi okolo Vám dokážem vyriešiť a naplánovať realizáciu aj tých najzložitejších kúpeľní a wellness priestorov aké ste si vysnívali.

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.