Priebeh výroby batérie do kúpelne od A po Z

Ohodnoťťe tento príspevok

Batérie do kúpelne – priebeh výroby od A po Z

Ako to že sa predávajú batérie do kúpelne pričom jedna stojí 7.-€ a iná 170.-€?

Prečo sa z niektoré batérie do kúpelne rýchlo poškodia, tečú, lúpe sa z nich chróm po pár mesiacoch a iné sú krásne aj po rokoch používania?

Jednoducho : Vodovodné batérie do kúpelne prechádzajú rôzne kvalitným výrobným procesom čo ovplyvňuje ich kvalitu, cenu a životnosť.

hansgrohe

Batérie do kúpelne  sú veľmi dôležitá súčasť kúpeľne. Vodovodné batérie sú tá časť vybavenia ktorá vám môže slúžiť alebo Vás môže vytopiť a spôsobiť obrovské škody. Poďte sa preto pozrieť ako prebieha výroba od A po Z. V piatich videách uvidíte výrobu nemeckých vodovodných batérií Hansgrohe od odliatku až po jej montáž na umývadlo.

Tak poďme na to!

Prvé video je o odlievaní

V druhom videu si prezriete následné opracovanie batérie po odliatí

rekonstrukcia kupelne

Tretie video je o poťahovaní povrchu batérie čiže úprave povrchu do finálnej farby

Najdôležitejšou častou batérie do kúpelne je kartuša. Pozrite si video ako prebieha výroba kartuše.

A nakoniec balenie expedícia a montáž 🙂

Verím, že po prezretí videí Vás ani len nenapadne siahnuť po batérií od neznámeho výrobcu za extrémne nízku cenu.

Vodovodné batérie od renomovaných značiek nájdete tu>>

Z výberom a objednaním Vám poradíme. Kontaktujte nás na podpora@arter.sk alebo 0907 559 466

 

kupelnova prirucka


kupelna snov


graficky navrh kupelne

Lukáš Vasaráb

Volám sa Lukáš Vasaráb, kúpeľniam a wellness vybaveniu sa venujem od roku 2007. Začalo to na kamenných predajniach, kde som sa staral o chod 4 predajní nášho veľkoobchodu. Po 3 rokoch som sa stal školiteľom a obchodným riaditeľom pre spoluprácu s reťazcami Hornbach, Baumax, Metro/Makro, Tesco, Obi, Bauhaus + o celú sieť kúpeľňových štúdií. V roku 2013 som sa vydal vlastnou cestou. Vytvoril som Blog ( prvá škola o kúpeľniach ) a online služby. Spolupráca so špičkovými architektmi, dizajnérmi, výrobcami a dovozcami mi umožňuje vytvárať hodnotný obsah založený na reálnych, odborných informáciách bez marketingového balastu. Vďaka blogu, mnohým článkom, recenziám a videám si môžete plánovanie novej kúpeľne výrazne zjednodušiť. Mojím cieľom je vytvoriť také množstvo recenzných videí, rozhovorov a článkov na tému kúpeľní a wellness, že už nebudete musieť nikam cestovať s nikým nič konzultovať, ale jednoducho si vyhľadáte odpovede na všetky otázky na mojej youtube kúpeľnovej televízií a produkty ktoré si vyberiete jednoducho objednáte na stránkach výberových kúpeľní. Zjednodušovať, robiť ľudom radosť a využívať možnosti moderných technológií na internete v spojení s mojou špecializáciou a skúsenosťami v obore kúpeľní a wellnessu mi vytvorili podmienky pre “prácu snov”. V pohodlí kancelárie s odborníkmi okolo Vám dokážem vyriešiť a naplánovať realizáciu aj tých najzložitejších kúpeľní a wellness priestorov aké ste si vysnívali.

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.