Zaujíma Vás bytový dizajn a túžite sa stať bytový architekt za pár dní ?

5 (100%) 5 vote[s]

Aj z Vás sa môže jednoducho stať bytový architekt, dizajnér

Premýšľali ste niekedy, aké by to bolo stať sa bytovým architektom či dizajnérom ?

Aké to je pracovať s farbami, vyberať nábytok a doplnky, aranžovať dekorácie, poznať aký je trendy bytový dizajn ? Znie to ako zaujímavá a zábavná práca.

vizualizacia interieru

graficky navrh interieru

Ak Vás tento obor (bytový dizajn) láka, možno Vás bude zaujímať ako sa stať bytovým dizajnérom a čo všetko musí bytový dizajnér vedieť.

Taký dizajnér musí mať samozrejme cit pre estetiku a priestor a musí byť kreatívny.

Rovnako sa ale musí vedieť vcítiť do potrieb svojho klienta, určite to nie je len o tom navrhnúť na pohľad krásny interiér, ktorý ale nebude vyhovovať jeho obyvateľom. Bytový dizajn zas nie je sranda 🙂

Dizajnér musí vedieť pracovať s priestorom a aplikovať pravidlá ergonómie. Musí tiež poznať rôzne štýly, históriu a teóriu farieb.

 

To samozrejme nie je všetko je toho omnoho viac.

rekonstrukcia kupelne

Ako sa teda človek stane bytovým dizajnérom ?

Môže napríklad vyštudovať nejakú vysokú školu, ale sú aj iné cesty.

Iné cesty sú tu hlavne pre tých, ktorí majú svoje školské roky dávno za sebou, ale pritom túžia po zmene kariéry.

Najjednoduchšia cesta ako sa dozviete aké sú možnosti stať sa bytovým architektom, dizajnérom alebo dizajnérkou je vypočuť ( pozrieť ) si webinár designérky a lektorky Jany Pěkné.

Webinár si pozriete priamo na stránke  janapekna.cz

 

kupelnova prirucka


kupelna snov


graficky navrh kupelne

Lukáš Vasaráb

Volám sa Lukáš Vasaráb, kúpeľniam a wellness vybaveniu sa venujem od roku 2007. Začalo to na kamenných predajniach, kde som sa staral o chod 4 predajní nášho veľkoobchodu. Po 3 rokoch som sa stal školiteľom a obchodným riaditeľom pre spoluprácu s reťazcami Hornbach, Baumax, Metro/Makro, Tesco, Obi, Bauhaus + o celú sieť kúpeľňových štúdií. V roku 2013 som sa vydal vlastnou cestou. Vytvoril som Blog ( prvá škola o kúpeľniach ) a online služby. Spolupráca so špičkovými architektmi, dizajnérmi, výrobcami a dovozcami mi umožňuje vytvárať hodnotný obsah založený na reálnych, odborných informáciách bez marketingového balastu. Vďaka blogu, mnohým článkom, recenziám a videám si môžete plánovanie novej kúpeľne výrazne zjednodušiť. Mojím cieľom je vytvoriť také množstvo recenzných videí, rozhovorov a článkov na tému kúpeľní a wellness, že už nebudete musieť nikam cestovať s nikým nič konzultovať, ale jednoducho si vyhľadáte odpovede na všetky otázky na mojej youtube kúpeľnovej televízií a produkty ktoré si vyberiete jednoducho objednáte na stránkach výberových kúpeľní. Zjednodušovať, robiť ľudom radosť a využívať možnosti moderných technológií na internete v spojení s mojou špecializáciou a skúsenosťami v obore kúpeľní a wellnessu mi vytvorili podmienky pre “prácu snov”. V pohodlí kancelárie s odborníkmi okolo Vám dokážem vyriešiť a naplánovať realizáciu aj tých najzložitejších kúpeľní a wellness priestorov aké ste si vysnívali.

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.